این کیف پول به عنوان اولین کیف پول سخت‌ افزاری غیر الکترونیک در جهان طراحی و ساخته شد، این کیف پول طراحی فیزیکی زیبایی دارد: در طراحی این محصول علامت بیت کوین – لایت کوین – اتریوم و ریپل به عنوان لوگوی آن به صورت برجسته حک شده است که البته برای هر کارت یک علامت ثبت شده است که می توانید هنگام خرید کیف پول بلت، کارت دلخواه خود با علامت ارز دیجیتال مورد نظر خود را خرید کنید.

REAL اولین محصول Ballet و اولین کیف پول غیر الکترونیکی جهان است که امکان ذخیره آفلاین ۱۰۰ درصد را فراهم می آورد. کیف پول سخت افزاری Ballet در لاس وگاس ، نوادا مستقر است و یکی از جدیدترین ولت های فیزیکی با یک نرم‌افزار موبایلی را معرفی کرده است.

سرمایه‌گذاری بازار رمزارز کوتاه‌ مدت یا بلند مدت؟

این محصول با رنگ های متنوع ارائه می‌شود. شرکت سازنده معتقد است هیچ محدودیتی نباید برای دسترسی و مدیریت دارایی های رمزنگاری وجود داشته باشد. به همین خاطر، بلت به راحتی قابل دسترسی است و این قابلیت برای هر کسی ارائه می‌شود؛ از افراد خردسال گرفته تا مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها. بلت به دستگاه سخت‌افزاری اضافه نیاز ندارد و هیچ روش پیچیده ای هم برای تنظیم ندارد.

https://sialktech.ir/shop/digital-wallets/ballet/ballet-real-bitcoin/

برای استفاده از کیف پول بلت به هیچ دستگاه و تخصص خاصی نیاز نیست. استفاده از کیف پول بلت به همان اندازه ساده و ایمن است که می توانید دارایی های فیزیکی مانند فیات، نقره و طلا را در آن ذخیره کنید. این دستگاه به لوازم الکترونیکی و نگهداری نیاز ندارد و هیچ چیزی هم برای بروزرسانی ندارد.
کیف پول سخت افزاری غیر الکترونیکی بلت ریل Ballet Real دارای وزن رضایت بخش و تعادل خوبی است. ماهیت ملموس این کارت به همراه ساختار زیبای آن که از جنس استیل ضدزنگ است ، ( که البته مدل طلایی کیف پول بلت طلایی Ballet Gold Plated آن هم موجود است ) آرامش بیشتری را در رابطه با ذخیره سازی ایمن ایجاد می‌کند.

https://sialktech.ir/shop/digital-wallets/ballet/ballet-real-bitcoin-gold-plated/

کد QR روی ولت بلت را اسکن نمایید تا بتوانید از نرم‌افزار موبایلی استفاده کنید. برای این کار به هیچ حساب کاربری یا اجرای قوانین KYC نیاز نیست.

ارزهای قابل پشتیبانی توسط کیف پول بلت | Ballet شامل :
Bitcoin (BTC)
Ethereum (ETH)
XRP (XRP)
Bitcoin Cash (BCH)
Litecoin (LTC)
Tether (USDT)
BSV
LEO
LINK
MKR
USDC
HT
BTG
TUSD
BCD
DAI
BAT
ETC
DOGE
DASH
QTUM

و تمامی توکن های ERC20

کیف پول الیپال تایتان Ellipal Titan

 

 

دیدگاهتان را بنویسید